Judith Johansson matta Kvinnliga Formgivare

324198

JUDITH JOHANSSON, matta, rölakan, grön bas med inslag av blått, gult och rött, signerad JJ, ca 300 x 200 cm

Lagningar, fläckar

Mattor/Textilier, Moderna mattor, Design

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (13 bud)
2013438
7 800
2008891
7 600
2008497
7 400
2005940
7 200
2003032
7 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.