Elias Erdtman Kollektion Vasa Konst

324193

ELIAS ERDTMAN (1862-1945), "Myrmark i skogen", signerad och otydligt daterad E Erdtman 1907, olja, duk på papp-pannå, 58,5x42,5 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (12 bud)
2016455
1 400
2015358
1 300
2016454
1 300
2015358
2016452

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.