Göran Brunius olja

324188

GÖRAN BRUNIUS (1911-2006), "I hamnen", olja på duk, monogramsignerad GB, ca 64x80 cm

Fack 51

Göran Brunius olja

Budhistorik (7 bud)
2010025
1998929
1998928
950
1998927
900
1998926

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.