Gustav Rudberg olja -78

324184

GUSTAV RUDBERG (1915-2001), "Träd i storm, Hven", olja på duk, signerad Rudberg, daterad och signerad 1978 Rudberg a tergo, ca 67x61 cm

Rum 8

Gustav Rudberg olja -78

Budhistorik (23 bud)
2010686
8 400
2010680
8 200
2010685
8 200
2010680
8 000
2010684
7 800

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.