Robert Högfeldt

324174

ROBERT HÖGFELDT (1884-1986), landskapsmotiv, olja på pannå, signerad Högfeldt, ca 33x42 cm

Fack 10

Robert Högfeldt

Budhistorik (3 bud)

2008507
2007311
2001464

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.