Vilhelm Holmgren Kollektion Vasa Konst

324152

VILHELM HOLMGREN (1863-1943), Vid vävstolen, signerad V. Holmgren, olja, duk på papp-pannå, 45x37 cm;
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (12 bud)
2016376
2 800
2016172
2 600
2016375
2 600
2016172
2 400
2016374

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.