Robert Thegerström Kollektion Vasa Konst

324147

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919), Stilleben, signerad och daterad R. Thegerström 1911, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
2015043
8 000
2015042
7 000
2015041
6 000
2015037
5 000
2003595

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.