Hans Erni etsning

324138

HANS ERNI (Schweiz, 1909-2015), Porträtt av konstnärens far, signerad och daterad -47, numrerad 27/ ?, etsning, ca 31,5x24 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Bladet något gulnat, fläckar samt veck

Geijersgatan 14, Göteborg

Hans Erni etsning
Budhistorik (4 bud)

1986340
500
1993634
500
1986340
1982215

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.