Georg Pauli Paris Kollektion Vasa Konst

324135

GEORG PAULI (1855-1935), Carmen, monogramsignerad och daterad GP Paris 1911, även signerad a tergo G Pauli, olja, duk 55x46 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (27 bud)
2015634
6 400
2014872
6 200
2014871
6 000
2014870
5 800
2014869
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.