Robert Vogensky oljemålning

324132

ROBERT VOGENSKY (Frankrike1919-?): Stilleben med fiskar, oljemålning, signerad, daterad -48, 59x80 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Robert  Vogensky oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1992174
1983975
1983974
1983971
700
1983968
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.