Jean Claude Guignebert oljemålning

324129

JEAN CLAUDE GUIGNEBERT (Frankrike, 1921-?): Ung man, oljemålning, signerad, daterad -45, 54x45 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (3 bud)

1992572
1 400
1986457
1 300
1982954
500

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.