Olle Hjortzberg Kollektion Vasa Konst

324100

OLLE HJORTZBERG (1872-1959),
Panorama över Boulogne och Paris, signerad och daterad samt betitlad 'Boulogne och Paris från terassen St Cloud maj 1898 OH, akvarell 10x43,5 cm

Dubbelvikt, rispa

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (14 bud)
2016186
3 600
2016174
3 400
2016174
3 200
2016058
2016039
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.