Ecke Hedberg Kollektion Vasa Konst

324081

ECKE HEDBERG (1868-1959), Landskap, Etaples, monogramsignerad E Hg, olja, du på pannå, 22x27 cm;
påskrift a tergo Erik Hedberg Etaples -93;
PROVENIENS: Konstnären Roland Svensson (1910-2003)

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (43 bud)
2016150
8 200
2016149
8 000
2016148
7 800
2016146
7 600
2016147
7 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.