Carl Trägårdh Kollektion Vasa Konst

324079

CARL TRÄGÅRDH (1861-1899), Landskap, stämpelsignerad, olja på duk, 44,5x57,5 cm

Uppfodrad

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (7 bud)
2015945
10 000
2007667
9 800
2015247
9 800
2007667
9 000
2001860
4 600

Slutpris SEK:
10 000
1 050 EUR, 1 300 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.