August Hagborg Kollektion Vasa Konst

324027

AUGUST HAGBORG (1852-1921)
"Elisabeth", signerad med dedikation 'Till vännen John Lindgren HAGBORG' samt betitlad 'ELISABETH'
olja på träpannå 41x26,5 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2015806
2015584
650
2009611
600
2009059
550
2002066
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.