Robert Thegerström Kollektion Vasa Konst

324015

ROBERT THEGERSTRÖM (1857-1919): Kvinna på schäslong, signerad R Thegerström i blyerts, tusch, 30x38 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (15 bud)
2015962
5 000
2015968
4 800
2015962
4 600
2015965
4 400
2015962
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.