Per Gummeson Kollektion Vasa Konst

324005

PER GUMMESON (1858-1928),
Marin, signerad och daterad P. Gummeson -93, olja på duk, 25x37 cm.

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (20 bud)
2015812
6 200
2015781
6 000
2015781
5 400
2015434
5 200
2015756
5 000

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.