John Kindborg Kollektion Vasa Konst

323957

JOHN KINDBORG (1861-1907),
Landskap, Södersund, signerad och daterad John Kindborg Södersund 87,
olja på duk 53x105 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (18 bud)
2015845
7 200
2015851
7 000
2015845
6 200
2015848
6 000
2015845
5 800

Slutpris SEK:
7 200
687 EUR, 773 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.