Carl Johansson Kollektion Vasa Konst

323956

CARL JOHANSSON (1863-1944), Utsikt af Sörberget och Andvikssjön i Refsund (Jemtland), signerad och daterad Carl Johansson 87, tusch och skrapteknik,16,5x28 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (3 bud)

2015256
750
2012874
700
2011158

Slutpris SEK:
750
79 EUR, 98 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.