Erik Abrahamson Kollektion Vasa Konst

323933

ERIK ABRAHAMSON (1871-1907),
Jägare i eka, Svartsjölandet, signerad Erik Abrahamson samt betitlad 'Bredlöt Svartsjölandet,
olja på duk, 34x60,5 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (5 bud)
2015761
2014282
1 600
2009046
2003776
750
2001543

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.