G. Magnusson Grossman bord Kvinnliga Formgivare

323882

GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, tillskrivet, soffbord, 1930-tal, alm, underrede med kryssfot, råglasskiva, höjd 57, diameter 80 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 2

Budhistorik (4 bud)

2008478
4 200
2006326
2005851
1 600
2005051

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.