Reinhold Norstedt Kollektion Vasa Konst

323861

REINHOLD NORSTEDT (1843-1911), Parkmotiv, Fogelsta, signerad och daterad Reinhold Norstedt Fogelsta Salem 1872, olja, duk på pannå, 21x32 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
2015667
2015461
2 800
2009156
2 600
2015459
2 600
2009156
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.