Olof Arborelius Kollektion Vasa Konst

323852

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Flanörer i allén, monogramsignerad OA, kvalåtenskapsintyg med sigill a tergo, olja på pappannå, 15,5x24 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (18 bud)
2015628
4 400
2014602
4 200
2015627
4 200
2014602
2015625
3 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.