Geskel Saloman Kollektion Vasa Konst

323851

GESKEL SALOMAN (1821-1902), På hundpromenad, monogramsignerad GS samt Geskel Saloman på spännramen, olja på duk, 23,5x34 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (13 bud)
2015565
3 400
2015587
3 200
2015565
2015233
2 800
2007592
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.