Teodor Heurlin Kollektion Vasa Konst

323832

TEODOR HEURLIN (1867-1953), Lill-Jans le beau reste 1893, signerad T Heurlin, olja på duk, 33x52 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (14 bud)
2014035
5 600
2015439
5 400
2014035
5 200
2015438
5 000
2014035
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.