Olof Krumlinde oljemålning Kollektion Vasa Konst

323826

OLOF KRUMLINDE (1856-1945), Landskap, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, 90,5x70 cm

Konst, Äldre måleri

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (10 bud)
2015229
9 000
2015228
8 200
2012093
8 000
2012090
7 000
2011858
6 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.