Servisglas 60 delar

323419

SERVISGLAS, 60 dlr, varierande modeller och dekor, 18/1900-tal

Nagg

Glas, Servisglas

Monter 25

Servisglas 60 delar

Budhistorik (29 bud)
2006079
6 800
2006159
6 600
2006079
6 200
2005926
6 000
2005926
5 600

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.