Sekretär

323071

SNEDKLAFSSEKRETÄR, 17/1800-tal, ek, inreding fanérad i alm, intarsia med kompassros, höjd 98, 111x41 cm

Nyckel saknas, omarbetad och kompletterad, skador, lagningar, draghandtag saknas

Rum 20

Sekretär

Budhistorik (9 bud)
1993228
700
1995739
650
1993228
600
1992356
550
1981891
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.