Ingegerd Silow röllakan Kvinnliga formgivare

321299

INGEGERD SILOW "Vårby", matta, röllakan, 1900-talets mitt, signerad I. S., ca 280x200 cm

Smärre slitage

Mattor/Textilier, Moderna mattor, Design

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
2013706
4 400
2012821
4 200
2012395
2012812
2012395
3 800

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.