The Beatles och Rolling Stones memorabilia

321102

VINYLSKIVA, The Beatles The Second album, mono,
Historik: De två första låtarna utan tidsangivelse, båda etiketterna identiska fast två A & B skiva olika, SPEL, "Flip your wig game", The Beatles, 1964 Made in USA, ca 24,5x48,5 cm, RAVE, 14 nr, 1960-tal, TRÄFF MED BEATLES 3 st, ROLLING STONE, 15 nummer, 1970-tal

Skador, slitage

Pop/Rock, Konst

Monter 20

Budhistorik (18 bud)
2003967
2003936
2003940
950
2003936
900
2003929
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.