Chuval Ersari och Mafrash

320394

CHUVAL, Ersari, antik, ca 45x118cm, MAFRASH, ca 81x139 cm (2)

Malskador, lagningar

Mattor/Textilier

Monter 11

Chuval Ersari och Mafrash

Budhistorik (54 bud)
2053346
14 000
2049738
13 500
2053343
13 500
2049738
13 000
2053335
12 500

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.