Jynne 2 st. Skåne

320368

JYNNE, 2 st., Skåne, rölakan, 1800-talets första hälft, ca 40x45 resp. ca 46x48 cm

Skador, hål

Mattor/Textilier, Kelim - vävda

Rum 7

Jynne 2 st. Skåne

Budhistorik (21 bud)
2054528
1 900
2054006
1 800
2053629
1 700
2054005
1 700
2053629
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.