Armring 18 k guld 1800-tal

320282

ARMRING, 18 k guld, 4 vita fasetterade glasstenar, koboltblå emaljdekor, 1800-talets andra hälft, säkerhetskedja, vikt ca 38 g, originaletui

Bucklor, etui med slitage

Fashion, Guld/Smycken

Nybrogatan 32, Stockholm

Armring 18 k guld 1800-tal

Budhistorik (30 bud)
2038224
15 000
2038216
14 500
2038209
14 000
2038198
13 500
2038205
13 500

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.