Väska Yomoud Turkmenistan

320273

VÄSKA, Yomoud, Turkmenistan, antik, vävd ca 71x61 cm (ihopsydd)

Skador, lagningar

Mattor/Textilier

Monter 11

Väska Yomoud Turkmenistan

Budhistorik (6 bud)
2054431
650
2042638
600
2042638
450
2054204
2042638

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.