Khorjin, Ghashghai

320200

KHORJIN, Ghashghai, ca 65x65 cm

Skador, lagningar, beskuren

Mattor/Textilier

Monter 11

Khorjin, Ghashghai

Budhistorik (13 bud)
2053835
900
2053776
850
2053741
2053638
750
2053740
750

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.