Orientmatta Shiraz

319966

ORIENTMATTA, Shiraz, semiantik, ca 163x120 cm

Ställvis hårt slitage, ena kortsidan reducerad, lagning

Mattor/Textilier

Rum 10

Orientmatta Shiraz

Budhistorik (13 bud)
2002418
1 400
2002044
1 300
2002417
1 300
2002044
950
2002405
900

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.