Johan Ericson olja

319918

JOHAN ERICSON (1849-1925), Stugor i rosenträdgård, signerad och daterad Joh. Ericson 1918, olja på duk 62,5x88,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Johan Ericson olja

Budhistorik (19 bud)
1993932
16 000
1993931
15 500
1993927
15 000
1993925
14 500
1993924
14 000

Slutpris SEK:
16 000
1 611 EUR, 1 830 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.