Collier med hänge, äldre granater, 1800-tal

319903

COLLIER med hänge, äldre granater, 1800-talets senare del, längd 42 cm

Hängande del avtagbar, senare fäste och ursprungligen en brosch

Fashion, Guld/Smycken

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (13 bud)
2038234
2034333
3 800
2038219
3 600
2034333
3 400
2035226
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.