T-shirt från ABBA European & Australian Tour 1977

319179

T-SHIRT, vit bomull, stl ca 36/38, märkt ABBAs European & Australian Tour 1977
Proveniens: Artisten och skådespelerskan Lena Maria Gårdenäs-Lawton, som var bakgrundssångerska till Agnetha Fältskog och Anni-Frid Lyngstad under hela ABBA-turnén i Europa och Australien 1977.

Bruksslitage

Pop/Rock, Diverse, ABBA, Fashion

Monter 21

Budhistorik (2 bud)

2003865
2003182

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.