T-shirt från ABBA Live Australian Tour 1977

319178

T-SHIRT, sandfärgad bomull, ca stl 38, märkt ABBA Live Australian Tour 1977
Proveniens: Artisten och skådespelerskan Lena Maria Gårdenäs-Lawton, som var bakgrundssångerska till Agnetha Fältskog och Anni-Frid Lyngstad under hela ABBA-turnén i Europa och Australien 1977.

Bruksslitage, kragen borttagen

Pop/Rock, Diverse, ABBA, Fashion

Monter 17

Budhistorik (4 bud)

2003862
2003837
550
2003232
2000744

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.