Signerade vinylskivor

318822

VINYLSKIVOR, 28 st, SINGLAR, 6 st, b.la. Rod Stewart och Donna Summer, samtliga med dedikationer och egenhändiga signaturer
PROVENIENS: Jacob Dahlin

Skivomslag med slitage

Pop/Rock, Vinyl

Monter 18

Signerade vinylskivor

Budhistorik (22 bud)
2003726
2003722
2003721
1 900
2003715
1 800
2003720
1 800

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer