Signerade vinylskivor

318822

VINYLSKIVOR, 28 st, SINGLAR, 6 st, b.la. Rod Stewart och Donna Summer, samtliga med dedikationer och egenhändiga signaturer
PROVENIENS: Jacob Dahlin

Skivomslag med slitage

Pop/Rock, Vinyl

Monter 18

Signerade vinylskivor

Budhistorik (22 bud)
2003726
2003722
2003721
1 900
2003715
1 800
2003720
1 800

Slutpris SEK:
225 EUR, 261 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.