Carl Ludwig Jessen

318481

CARL LUDWIG JESSEN (Danmark, 1833-1917), Susanna i badet, signerad och daterad CL Jessen Deezbüll 1871, olja på duk, ca 110 x 92 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg.

Lagningar, krackelyrer

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Carl Ludwig Jessen

Budhistorik (8 bud)
2024231
16 000
2020853
15 500
2019941
15 000
2019418
14 500
2019406
13 500

Slutpris SEK:
16 000
1 544 EUR, 1 754 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 774 kr.