Beatles tidskrifter

318477

THE BEATLES, tidskrifter, 6 st, 1960-tal, Beatles på Broadway, Popbild, Träff med Beatles(2), The Beatles monthly book, souvenirprogram Yeah Yeah Yeah

Slitage

Pop/Rock, Konst

Monter 19

Beatles tidskrifter
Budhistorik (7 bud)
2003246
550
2003076
500
2003244
500
2003076
450
2003241

Slutpris SEK:
550
56 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Slakthusgatan 22
Växel tel 08-686 98 80

Helsingfors
Växel +358 9 35 426 700

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7
Baltzarsgatan 6

Antikskolan

» Läs mer