ABBA Super Trouper

318122

ABBA, LP, Super Trouper, Polar Music 1980, signerad med 4 autografer

Ej testad, fodralet med smärre slitage

Pop/Rock, Autografer

Monter 17

ABBA Super Trouper

Budhistorik (7 bud)
2003211
2 400
2001041
2001041
2001040
1 800
2000437
700

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer