ABBA Super Trouper

318122

ABBA, LP, Super Trouper, Polar Music 1980, signerad med 4 autografer

Ej testad, fodralet med smärre slitage

Pop/Rock, Autografer

Monter 17

ABBA Super Trouper

Budhistorik (7 bud)
2003211
2 400
2001041
2001041
2001040
1 800
2000437
700

Slutpris SEK:
2 400
245 EUR, 284 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.