Fotografier föreställande Paul Mc Cartney

318092

STELLAN BOIVIE, 2 st, 1960-tal, porträtt av Paul McCartney, ett stämplat a tergo C Stellan Boivie Vanadisvägen 31 Stockholm, 22x17,5 resp 21,5x17 cm
Historik: säljaren erhållit fotografierna direkt av fotografen 1964 då fotografen besökte en ungdomsgård i Stockholm

Hörnen med nålstick

Pop/Rock, Konst

Monter 18

Budhistorik (4 bud)

2003443
750
2001675
700
1998868
1989501

Slutpris SEK:
750
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.