Fotografier föreställande Paul Mc Cartney

318092

STELLAN BOIVIE, 2 st, 1960-tal, porträtt av Paul McCartney, ett stämplat a tergo C Stellan Boivie Vanadisvägen 31 Stockholm, 22x17,5 resp 21,5x17 cm
Historik: säljaren erhållit fotografierna direkt av fotografen 1964 då fotografen besökte en ungdomsgård i Stockholm

Hörnen med nålstick

Pop/Rock, Konst

Monter 18

Budhistorik (4 bud)

2003443
750
2001675
700
1998868
1989501

Slutpris SEK:
750
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer