Ture Sjölander färgserigrafi

318045

TURE SJÖLANDER (född 1937): ABBA, signerad och numrerad Ture Sjölander -77, H.C. 67/70, färgserigrafi, med AUTOGRAFER av samtliga ABBA-medlemmar, ca 48x66 cm

Gulnat blad

Pop/Rock, Konst, Konst, Grafik

Rum 1

Ture Sjölander färgserigrafi

Budhistorik (7 bud)
2001566
1 400
1995360
1 300
1992789
1992057
1991963

Slutpris SEK:
1 400
143 EUR, 166 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.