ABBA maxisingel

318044

ABBA, "Hovas vittne" maxisingel, signerad Gudrun och Stikkan Anderson samt "Till Mamma!", släppt i samband med Stikkan Andersons 50 års födelsedagsfest, 1981, röd vinyl, begränsad upplaga om 200 exemplar

ABBA HOVAS VITTNE, ABBA maxi single "Hovas vittne", released in conjunction with Stikkan Andersson´s 50 year birthday party, gift for the guests at the party, 1981, red edition, limited edition of 200 copies,
case with wear, not tested for function

Ej funktionstestad, konvolut med slitage

Pop/Rock, Vinyl

Monter 19

ABBA maxisingel

Budhistorik (12 bud)
2003434
14 500
2003317
11 500
2001671
11 000
1999088
10 500
1998705
10 000

Slutpris SEK:
14 500
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer