ABBA maxisingel

318044

ABBA, "Hovas vittne" maxisingel, signerad Gudrun och Stikkan Anderson samt "Till Mamma!", släppt i samband med Stikkan Andersons 50 års födelsedagsfest, 1981, röd vinyl, begränsad upplaga om 200 exemplar

ABBA HOVAS VITTNE, ABBA maxi single "Hovas vittne", released in conjunction with Stikkan Andersson´s 50 year birthday party, gift for the guests at the party, 1981, red edition, limited edition of 200 copies,
case with wear, not tested for function

Ej funktionstestad, konvolut med slitage

Pop/Rock, Vinyl

Monter 19

ABBA maxisingel

Budhistorik (12 bud)
2003434
14 500
2003317
11 500
2001671
11 000
1999088
10 500
1998705
10 000

Slutpris SEK:
14 500
1 480 EUR, 1 718 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.