The Beatles Poster 1960-tal

305827

FILMAFFISCH, The Beatles, "Help" / "Hjälp!", Bok-Lito AB Borås 1965 Sverige, stämpelnumrerad 136, 99x69 cm

Smärre vikveck

Pop/Rock, Affischer

Rum 1

The Beatles Poster 1960-tal
Budhistorik (2 bud)

2002958
1989620

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.