The Beatles Poster 1960-tal

305827

FILMAFFISCH, The Beatles, "Help" / "Hjälp!", Bok-Lito AB Borås 1965 Sverige, stämpelnumrerad 136, 99x69 cm

Smärre vikveck

Pop/Rock, Affischer

Rum 1

The Beatles Poster 1960-tal
Budhistorik (2 bud)

2002958
1989620

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer