Ampex Gold Reel Award

302216

AMPEX GOLDEN REEL REWARD, Jacob Dahlin, "Awarded to: Jacob Dahlin For: Alla in Stockholm, Ampex Corporation, Redwood City, California"
PROVENIENS: Jacob Dahlin

Smärre repor

Pop/Rock, Vinyl

Monter 20

Ampex Gold Reel Award
Budhistorik (14 bud)
2000801
1 300
2003390
2000801
950
2002438
900
2000801
850

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer