Ture Sjölander färglitografi med ABBA autografer

302206

TURE SJÖLANDER (född 1937), ABBA, signerad och numrerad Ture Sjölander -77, H.C. 31/70, färgserigrafi, med autografer av samtliga ABBA-medlemmar, 48 x 66 cm

Pop/Rock, Autografer, ABBA

Budhistorik (3 bud)

2003087
6 400
1988198
6 200
1988198
6 000

Slutpris SEK:
6 400
653 EUR, 758 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.