Ture Sjölander färglitografi med ABBA autografer

302206

TURE SJÖLANDER (född 1937), ABBA, signerad och numrerad Ture Sjölander -77, H.C. 31/70, färgserigrafi, med autografer av samtliga ABBA-medlemmar, 48 x 66 cm

Pop/Rock, Autografer, ABBA

Budhistorik (3 bud)

2003087
6 400
1988198
6 200
1988198
6 000

Slutpris SEK:
6 400
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer